Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

FİNİKE İKİNCİ EL EŞYA

FİNİKE İKİNCİ EL EŞYA

İkinci el eşya konusunda Finike civarında yaşamakta olan kiracılara, eşya ihtiyacı olanlara kaliteli ve az kullanılmış ikinci el eşya hizmetini vermekteyiz. Eşyalarımız sıfır ayarında ve size cazip fiyatlarla karşınızdadır. Memnuniyet ve güven kavramları bizim için daima değerlidir.

FİNİKE İKİNCİ EL EŞYA

Biz paradan ziyade müşteriyi her konuda memnun etmekten yanayız.

Finike ikinci el eşya alım-satım konusunda profesyonel çalışanlarımız size her türlü yardımı sağlayacaklardır. Hem ikinci el eşya satımı ve hem de alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

ANTALYA SPOT FİNİKE EVKUR ADI ALTINDA HER ÇEŞİT ÜRÜNLERİN İKİNCİ EL EŞYA ALIM VE SATIMINI YAPMAKTAYIZ. EV EŞYALARINDAN OTEL EŞYASINA KADAR HER ÇEŞİT ÜRÜNÜ KAPINIZDAN NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ.

Finike ikinci el eşya alımı ve satımı olarak bizimle irtibata geçmeniz için whatsapp ulaşım 0543 540 1983 telefon numarasından bizlere ulaşabiliriz ve ikinci el eşyalarınızı bize satabilirsiniz.

12 Mayıs 2017
1.348 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?