antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI
İKİNCİ EL ÇEKYAT ALANLAR
ANTALYAEVKUR

İKİNCİ EL ÇEKYAT ALANLAR FİRMAMIZ ANTALYA SPOT OLARAK HER TÜRLÜ ÇEKYATLARINIZI NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ. ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA İŞ YERİMİZ EN İYİ ÇEKYAT FİYATLARINI VEREREK DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEKTEDİR. ESKİ ÇEKYAT ALAN YERLER OLARAK HER ZMAN İLK SIRALARDA BULUNMAKTAN KIVANÇ DUYMAKTAYIZ

İkinci el eşya olarak zengin ürün yelpazemiz ile evinizin eksikliklerini mağazamızdan tamamlayabilirsiniz. Sıfır ürünlerde oldukça pahalı olduğundan evinizin eksikliklerini alabilirsiniz.

İKİNCİ EL ÇEKYAT ALANLAR

Çekyatınız yok veya çok mu eski? 2. el Çekyat alım-satımı yapan mağazamızda müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız. İstediğiniz tarzda olan Çekyat modellerini bulacağınız mağazamızda bütçenize uygun olarak satın alabilirsiniz.

Antalya bölgesinde yaşayan müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Siz de Antalya da ikinci el Çekyat satanları arıyorsanız mağazamıza uğrayabilir ya da 0543 540 1983 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Evinizde eğer eski çekyatınız da varsa, fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Size gerçek fiyatlandırma ile ürününüzün fiyatını verebiliriz. İsterseniz mağazamız da bulunan çekyat ile takas işlemi yapabilir ya da nakit olarak ödeyebiliriz.

EN ÇOKTA ÖĞRENCİLERİN RAĞBET GÖSTERMİŞ OLDUĞU ÇEKYAT GRUBLARINI HEM YATAK HEM KOLTUK OLARAK KULLANABİLME ÖZELLİĞİ İNSANLARA EN CAZİP GELEN KISMIDIR ASLINDA. BU SEBEPLE DE ÖĞRENCİLER UCUZ OLSUN YATAK VE KOLTUK OLARAK KULLANIRIZ MANTIĞI İLE HEM 2. EL OLSUN HEM SIFIR OLSUN SPOT MAĞAZALARIMIZDAN ÇEKYAT ALIM VE SATIM İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEKTDİRLER.

ANTALYAEVKURR Etiketler:, , , ,

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat