İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR

İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR

ikinci el otel eşyası alanlar sektöründeki 20 yıllık tecrübemiz ile 2.el ürün alımı ve satışı hizmetleri vermekteyiz. Türkiye genelinde hem stok eşya, hem de ikinci el eşya alım satımı gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte İstanbul, İzmir, Marmaris, Bodrum, Çanakkale gibi turizm açısından zenginlik gösteren illerimizde daha aktif bir şekilde çalışmalar yapmaktayız. Antalya otel eşyası alanlar ile ilgili araştırma yapan otelciler 0543 540 1983 nolu telefon üzerinden bizlere ulaşabilirler. Değerlendirmek istediğiniz 2.el otel ekipmanlarınız için değerinde bir fiyat teklifi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Çünkü firmamız, sektörel çalışmalarını yüksek karlılık amacıyla gerçekleştirmemektedir. Aksine düşük karlılık, yüksek müşteri memnuniyeti misyonu ile faaliyet sürdürmekteyiz. Buna bağlı olarak satılık otel malzemeleriniz için en iyi fiyat teklifini yapacağımızdan şüpheniz olmasın…

ikinci el otel eşyası alanlar

ANTALYA İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR

2.el otel ekipmanları alanında endüstriyel mutfak malzemeleri, lüks oda ve koridor malzemeleri, çamaşırhane ekipmanları, lobi malzemeleri ikinci el otel eşyası alanlar mağazamızda bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerin her çeşit modellerini ve beyaz eşyaların çoğu markalarını mağazamızda bulabilirsiniz. Ayrıca özel siparişlerinize göre de ürün hazır edip, ihtiyaçlarınız için çözümler üretebiliriz. Antalya Spot mağazamıza yukarıda yer alan iletişim numarası üzerinden ya da mail adresimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Mevcut ürünlerimiz dışında da otel ve restoran gruplarının ihtiyaç duydukları 2.el eşyaların eksiksiz olarak tamamlanması adına gereken geniş ürün yelpazesine sahip olduğumuzu unutmayınız. Bu nedenle istediğiniz türde spot eşyayı bizde bulabilirsiniz. Telefon harici diğer irtibat kanallarımız, iletişim sayfasında yer almaktadır.

21 Temmuz 2017
İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR için yorumlar kapalı
1.447 kez görüntülendi