İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI

OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI

Otel malzemeleri fiyatları gereksinim duyulan ürünlerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bu bağlamda Antalya otel eşyası alanlar faaliyetinde bulunan şirketimiz, fiyat etiketlerini en uygun seviyede tutarak tüm işletmecilere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Özellikle konsept değişikliği gibi durumlarda işletmenizin eski mobilyaları, yeni konseptinizle uyum sağlamayabilir. Bu nedenle Antalya ikinci el eşya mağazamızdan uygun fiyatlı ürünler satın alarak, yeni konseptinize uyumlu bir ortam yaratabilirsiniz. Üstelik bunu bütçenizi sarsmadan, nakliye ve paketleme işlemleri ile hiç uğraşmadan sadece bir telefonla yapmanız mümkün. Ayrıca spot eşya sektöründe ürün çeşitliliği en fazla olan firma biziz diyebiliriz. Bu anlamda mağazamızı ziyaret eden müşterilerimizin aradıkları tüm ürünleri bizde bulabilmeleri mümkündür.

Otel malzemeleri fiyatları

ANTALYA OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI

Antalya otel malzemeleri fiyatları ile ilgili bilgi almak istediğinizde haftanın her günü bize telefon numaramız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 2.el otel mobilyaları konusunda toptan alım yapmak isterseniz, ister telefonla isterseniz de birebir mağazamızda görüşebiliriz. Çeşitli sebeplerle işletmenizin iç dizaynını değiştirmek isterseniz ya da işletmenizi kapatmaya karar verdiğinizde eskilerinizi Antalya ikinci el eşya firmamıza satabilirsiniz. Spot eşya firması olarak bölgede 15 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Tüm kullanılmış 2.el otel mobilyalarını ve beyaz eşyaları değerinde bir fiyatla almaktayız. Firmamızdan ürün satışına dair teklif almadan toptan otel eşyalarınızı satmanız halinde zarar edebilirsiniz. Lütfen bizimle iletişime geçmeden toptan eşya satışı ya da hurda satışı gerçekleştirmeyiniz.

21 Temmuz 2017
OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI için yorumlar kapalı
1.631 kez görüntülendi