antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘KULLANILMIŞ KANEPE ALAN YERLER’ olarak etiketlenmiş yazılar

ANTALYA KANEPE ALAN YER

ANTALYA KANEPE ALAN YER

Zamanında alınan yada henüz yeni alınan oturma gruplarını elden çıkarmanızı gerektirecek pek çok neden olabilir. Belki de modeline bir türlü içiniz ısınmadı yada artık başka bir yere taşınacağınızdan, işinize yaramıyor. Böyle bir durumda Antalya spot mağazamız ile iletişime geçmek iyi bir fikirdir. Çünkü Antalya kanepe alan yer olarak bizler, sahip olduğunuz kanepe yada oturma takımı, grupları gibi mobilyalarınız için bir fiyat değeri belirler ve kabul etmeniz durumunda da satışı gerçekleştirmiş olursunuz.

ANTALYA KANEPE ALAN YER

Özel olarak 2.el kanepe firmaları aramak zorunda değilsiniz nitekim Antalya kanepe alım satımı yapan mağazamız, aynı zamanda ikinci el ve spot eşyaları da satmaktadır. Kullanılmış kanepe alan yerler hala kullanılabilir durumda olan oturma grubu ve kanepelerinizi almaktadır.

İkinci el kanepe ve koltuk takımlarındaki alım fiyatlarımızla her zaman Antalya da bir numara olamaya devam etmekteyiz. Tek olarak yada ikili kanepelerinizi yerinde nakit olarak alım yapan firmamız haftanın her günü sizlerden telefon beklemektedirler. Antalya’da öğrencilerin tek sıkıntısı hem yatak olsun hem koltuk olsun dedikleri bir eşya olan kanepe hem alım olarak hemde satım olarak bizlerde her ay ve mevsimde bulunmaktadır.

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İkinci el eşyalar, esasında herhangi bir nedenden dolayı yeterince satışı gerçekleştirilememiş ürünler ya da kullanılmış eşyalardır. Kullanılmış kanepe alan yerler ya da ikinci el kanepe alanlar konusunda güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü firmamız piyasanın en iyi fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. Ayrıca Antalya ikinci el eşya sektöründe uzun süredir çalışmalarımızı devam ettirdiğimiz için güven konusunda da bir tereddüttünüz olmasın. Bu sektörde özellikle mevsimlik işletme açan kişi sayısı oldukça fazla. Bu nedenle dolandırılmamak ya da fahiş fiyatlara eşya satın almamak için köklü bir firma tercih etmelisiniz.

2.el kanepe fiyatlarımız oldukça uygundur. Kullandığınız kanepeleri satmak istediğinizde de güzel bir fiyat teklifi tarafınıza sunulacaktır.

ikinci el kanepe alanlar

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İkinci el kanepe ve koltuk takımlarındaki alım fiyatlarımızla her zaman Antalya’da bir numara olamaya devam etmekteyiz. Tek olarak ya da ikili kanepelerinizi yerinde nakit olarak alım yapan 2.el kanepe alanlar şirketimiz haftanın her günü sizlerden telefon beklemektedirler.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat